NB! Teade – jääb ära EKKL 18.-19.11.2021 sügisfoorum (üldkoosolek, seminar, koosviibimine)

25.02.2020

 

NB! Teade – jääb ära EKKL 18.-19.11.2021 sügisfoorum (üldkoosolek, seminar, koosviibimine)

 

Lgp. EKKL liige!

 

EKKL juhatus olles kaalunud kõiki asjaolusid, otsustas eile seoses koroona viiruse laialdase levikuga, ekspertide ja Vabariigi Valitsuse soovituste ning sihtrühmalt saadud tagasisidega jätta täies mahus ära EKKL 18.-19.11.2021 sügisfoorumi (üldkoosolek, seminar, pidulik koosviibimine) Laulasmaal  ning lükata 18.-19.11.21 kavandatud MTÜ EKKL sügisfoorumi üritus edasi aega, kus koroona viiruse laialdane levik on möödunud. Vajadusel juhatus kaalub otsuse tegemist üldkoosolekut kokku kutsumata.

 

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, kuid loodame, et mõistate, et lisaks nõuetele ja juhistele on juhatus seda otsust tehes ühtlasi lähtunud tervest mõistusest ja vastutustundest, et mitte seada meie tublisid liikmeid ja häid koostööpartnereid ebamõistlikult ja põhjendamatult riskiolukorda. Hoiame tervist.

 

Loodetavasti see koroonaviiruse puhang peagi ka taandub ning saame siis kvaliteetselt ja ohutult korraldada planeeritud liidu ürituse. Seega kavandame iga-aastaselt hiljemalt veebruaris-märtsis traditsiooniks saanud talvefoorumit Laulasmaal. Püsige terved ja edu!

 

Lugupidamisega

 

Jüri Kröönström

tegevjuht

MTÜ EKKL

5130409