MTÜ EKKL 17.-19.06.2021 Saaremaa üldkoosoleku ja seminari info

31.05.2021

 

Lgp. EKKL liige                                                                                                              

 

EKKL üldkoosolek-seminar-ekskursioon-koosviibimine Saaremaal 17.-19.juunil 2021

 

 

EKKL juhatusel on hea meel kutsuda osavõtuks registreerunuid EKKL 17.- 19.juuni 2021 EKKL Saaremaa üritusele! Alates 14.06.21 vähenevad covid-19 seotud piirangud oluliselt ning saame Teid kutsuda Saaremaale, et kõik liikmed saaksid kuulata valdkonna ettekandeid, vestlusringis vahetult koos ühiseid aktuaalseid asju arutada ja ka vabamas õhkkonnas meeldivalt koos aega veeta ja suhelda. Koostöös meie Saaremaa partneritega tagame covid-19 selleks ajaks veel olemasolevate piirangute (hajutatus, maskid) täitmise. Ürituse slogan on: TULEME VÄLJA! Tuleme välja covid 19 teisest lainest, tuleme välja oma igapäevasest keskkonnast aga ka tuleme majanduslikult kriisist välja ja läheme edukalt koos edasi. Ürituse esimesel päeval neljapäev 17.juuni algab kell 15.00 osalejate majutus sõltuvalt valitud paketist Rüütli või Grand Rose hotellis ning kell 19.00 kõigile osalejatele õhtusöök ja programm Grand Rose (Tallinna tn 15) hotelli siseõue varikatustega terrassil. NB! Soovitav on juba aegsasti broneerida Virtsu-Kuivastu-Virtsu praamipiletid www.praamid.ee

 

Vastavalt EKKL üldkoosoleku poolt 07.12.20 otsustatule toimub reedel 18. juunil 2021 algusega kell 11.00 Kuressaare Thule keskuse suures saalis (Kuressaare, Uus tn 20) Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu üldkoosolek ja vahetult selle järel kinnisvara korrashoiu valdkonna ettekannetega seminar. Üldkoosoleku päevakorra on EKKL juhatus määranud alljärgneva:

  • üldkoosoleku reglemendi, koosoleku korralduse ja päevakorra kinnitamine
  • pidulik liikmetunnistuste, aunimetuste ja tänukirjade kätteandmine
  • EKKL 2020 majandusaasta aruande kinnitamine
  • järgmise üldkoosoleku ja-seminari toimumise aja ja koha määramine (november 2021 Harjumaa)
  • vaheaeg, kohvipaus
  • Valdkonna seminar – Ekspertide ja ettevõtjate ettekanded ja diskussioonipaneel

Edasi peale üldkoosolekut suundume bussiekskursioonile Pöide õlletehasesse ja Sõrve sääre muuseumi, millele järgneb õhtusöök ja kultuuriprogramm Thule keskuses. Ürituse kava on lisatud allpool lingil.

 

NB! Üldkoosoleku paremaks ettevalmistamiseks ja viivitusteta korrektseks läbiviimiseks toimus osavõtjate registreerimine kuni 10.06.2021. Osalema registreerus 82 osavõtjat.

 

Kutsetunnistuse omajatele lisainfo, et EKKL-l ürituse korraldajana ja kutse andjana saab olema oma andmebaasis üritusel osalejate kohta vastav info ning EKKL 2021 kogu suveürituse läbijad saavad kutsetaotlemisel kajastada oma koolitustundide koondarvutustabelis antud üritusel osalemist erialase täienduskoolituse mahus 6 ak.tundi ja eksemplari raamatut "Kinnisvara korrashoid".

 

EKKL juhatus ootab Teid kõiki registreerunuid osalema ning tere tulemast EKKL Saaremaa üritusele!!! TULEME VÄLJA!

 

Lugupidamisega

 

Jüri Kröönström

tegevjuht

5130409

 

EKKL Saaremaa 17.-19.06.21 suvefoorumi kava

EKKL 2020 majandusaasta aruanne

Audiitori järeldusotsus

 

Ettekanded:

Tallinna Tehnikaülikool

MKM

Forus Haldus OÜ

Koduhooldus OÜ

Bruce Platvorm OÜ

Uus Haldus OÜ

Syda Solutions OÜ