MTÜ EKKL 16.-17.11.2020 üldkoosoleku ja seminari info

29.10.2020

 

Lgp. EKKL liige!

 

Annan Teile teada, et arvestades olukorda kus COVID-19 nakatunete arv Eestis on pidevas tõusu trendis, otsustas MTÜ EKKL  juhatus viiruse leviku tõkestamise eesmärgil jätta täies mahus ära EKKL 16.-17.11.2020 sügisfoorumi (üldkoosolek, seminar, pidulik koosviibimine) Laulasmaal.

Juhatus on otsustanud korraldada mittetulundusühingute seaduse kohaselt otsuste tegemise üldkoosolekut kokku kutsumata, millest anname Teile lähiajal täpsemalt teada.

Juhatus on ürituse ära jätmise otsuse tegemisel lähtunud riigi poolt kehtestatud nõuetest ja suunistest ning Terviseameti poolt antud soovitusest. Juhatus tegi täna otsuse raske südamega, kuid hetkeks kujunenud koroonaviiruse plahvatuslikust levikust tulenevalt (täna on Eestis rekordilised 374 haigestunut, s.h. Harjumaal, kus oli üritus planeeritud, 240 haigestunut) ei näinud kahjuks muud võimalust. Terviseameti poolt täna avaldatu kohaselt on Eestis koroonaviiruse laialdase leviku tõttu tervishoiualane hädaolukord. Haiglaravil viibivate patsientide arv kasvab kiirelt ja valitsuse poolt on avaldatud uued meetmed koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Olukord on kujunenenud viiruse leviku osas taoliseks, kus ka kõikide meetmete (maskid, distants jne) rakendamine ei garanteeri, et üritus ei kujuneks viiruse leviku võimalikuks koldeks.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, kuid loodame, et mõistate, et lisaks nõuetele ja juhistele on juhatus seda otsust tehes ühtlasi lähtunud tervest mõistusest ja vastutustundest, et mitte seada meie tublisid liikmeid ja häid koostööpartnereid ebamõistlikult ja põhjendamatult riskiolukorda. Hoiame tervist.

Õnnitlen Teid liidu 25a juubeliaasta alguse puhul 16.novembril 2020! Juubeliaasta alles algab ning loodetavasti see koroonaviiruse puhang peagi ka taandub ning saame siis väärikalt ja ohutult korraldada liidu juubeli tähistamise. Püsige terved ja edu!

Lugupidamisega

 

Jüri Kröönström

tegevjuht

MTÜ EKKL

5130409