EKKL kinnisvara korrashoiu 19.11.19 sügisfoorum (üldkoosolek ja seminar)

01.11.2019

 

Lgp. EKKL liikmed!

 

19.11.19 EKKL sügisfoorum (üldkoosolek ja seminar)

EKKL juhatus on ettevalmistanud varasemate aastate traditsioonist lähtudes EKKL kinnisvara korrashoiu sügisfoorumi ning selle kava on lisatud allpool, et saaksite sellega tutvuda ja üritustel osalemise kavandada. Osavõtuks registreerunud on oodatud  osalema 19. novembril algusega kell 12.00 Tallinnas, äsja avatud Noblessneri valukoja (www.noblessner.ee) Pantera saalis, Peetri tn 10 toimuvale EKKL sügisfoorumi liidu üldkoosolekule ja seminarile.

EKKL foorumi seminari sihtrühmaks on EKKL liikmete esindajad, liikmete omanikud, valdkonna juhid ja peaspetsialistid ning kinnisvaraomanike esindajad. Foorumi alustame kell 12.00 tavapäraselt liidu liikmete üldkoosolekuga. Üldkoosolekule järgnevas seminari kahes sessioonis saate kinnisvara korrashoiu valdkonnas ekspertidelt valdkonna aktuaalset informatsiooni ja tegevuspraktikutelt edukaks tegutsemiseks asjalikke soovitusi.

Ürituse põhirõhk on sel aastal kinnisvara korrashoiu valdkonna IT lahendustel, millele on pühendatud kogu ürituse teine pool. Saate vahetut infot IT tegijatelt, mis loodud ja mis veel plaanis, et saaksite leida oma organisatsioonile veelgi sobivama ja parema IT lahenduse. Ürituse lõpus saate diskussioonipaneelis suhelda IT teema ettekandjatega ning püüame üheskoos saada teada, kas IT turu tegijad võiks ka juba jõuda kinnisvara korrashoiu IT terviklahendusteni, mis Teie vajadusi täielikult võiks rahuldada?! Lisaks traditsiooni kohaselt saate üritusel informatsiooni liidu äriühingutest liikmete majandusnäitajate TOP 2018 majandustulemuste kohta. Foorumil saavad liikmed osaleda soodushindadega.

19. novembri 2019 kinnisvara korrashoiu sügisfoorumi üldkoosoleku ja seminari osavõtuks registreerus 59 osavõtjat.

 

Lugupidamisega

 

Jüri Kröönström

tegevjuht

MTÜ EKKL

5130409

 

EKKL 19.11.2019 sügisfoorumi materjalid ja ettekanded:

 

EKKL 19.11.2019 sügisfoorumi tutvustus ja kava

EKKL 2020 eelarve projekt

Jüri Kröönström, EKKL MTÜ ettekanne

Janek Hintsov, BPT Real Estate AS ettekanne

Roode Liias, TTÜ ettekanne

Jaan Saar, MKM ettekanne

Karl Koort, BRUCE Platform OÜ ettekanne

Martti Luik, Hausing Technologies OÜ ettekanne

Janno Aasamets, Bahr Pump OÜ ettekanne

Taavi Kalvik, Valnes AS ettekanne