EKKL 2019 talvefoorum 21-23.02.2019 Mulgimaal Kopra talus

04.02.2019

 

Lgp. EKKL liikmed! 

 

EKKL 2019 talvefoorumi toimumise informatsioon

 

Käesoleval aastal kutsusime EKKL liikmeid osalema EKKL poolt ettevalmistatud traditsioonilisele EKKL 2019 talvefoorumile, mis toimub sellel aastal 21. – 23. veebruar Mulgimaal  asuvas Kopra talu puhkekompleksis (www.kopra.ee).  Kopra talu asub Viljandist välja mööda Karksi-Nuia teed 20 km kaugusel. Palun osavõtuks registreerunutel tutvuda allpool linkidel lisatud kava ja Kopra asukoha skeemiga. 

Sel aastal keskendume 22.02 seminaril eelkõige korrashoiu valdkonna praktilise tegevuse tagasisidele ja headele näidetele  ja aktuaalsele infole mida iga korrashoidja peaks teadma. Lisaks käsitletakse korrashoiu alase tegevuse vastutust, tarbijasuhteid, hooldusjuhendit, puhastuse best practicet ja IT toodete arenguid. Professionaalne mälutreener avab Teile tähelepanu ja mälu veel avastamata saladusi ning Mulgimaa ettevõtluse pärl Cleveron räägib kuidas saada edukaks ettevõtjaks ning pakub välja ka lahenduse korrashoidjatele innovaatliseks koostööks. Anname välja kinnisvara korrashoiu valdkonna aasta 2018 aunimetused ja tänukirjad. 21.02 töötoas tulevad läbi arutamisele ehitise auditi, dokumenteerimise, hooldusraamatu ja korrashoiu nõuete võimalikud uued regulatsioonid ning heakorra valdkonna võimalikud muudatused EVS 914 ja 807 standardites.  Töötoas osalemine on hea võimalus kaasa rääkida kinnisvara korrashoiu aluste muutmisel ja arendamisel.

Lisaks ürituse töisele osale pakume ka traditsiooniliselt head võimalust puhata aktiivselt tööpingest, nautida lumist loodust ning kalaspordi- ja saunamõnusid ning vabas õhkkonnas suhelda kolleegidega. Osavõtu paketis 1 on esimesel 21.02 päeval ürituse pearõhk valdkonna teemade vabal arutelul, kalapüügivõistlusel ja õhtusel lõõgastumisel sauna vestlusringis. Teisel päeval 22.02 pakume mõlema paketi 1 ja 2 osalejatele erialast seminari ja õhtul head kultuuri- ja meelelahutusprogrammi koos proffidest meelelahutajatega täielikuks lõõgastumiseks koos kolleegidega.

 

Seega EKKL talvefoorumist osavõtuks registreerimine toimus kuni 15.02.19 ja registreerus 53 osavõtjat.  Soovitus on olla kindlasti aktiivne, kaasa lüüa, võtta valdkonna arengu seisukohalt tähtsates asjades kaasarääkimiseks paariks päevaks tööst aeg maha, et siis taas naasta tööprotsessi puhanuna ja täis uut energiat!

 

EKKL 2019 talvefoorumi kava

Kopra talu asukoha skeem

 

Talvefoorumi ettekanded:

Töötoa materjal

Rivo Soo, Ropka Elamu OÜ ettekanne

Allan Hani, Riigi Kinnisvara AS ettekanne

Valmond Mikli, Tehnilise Järelevalve Amet ettekanne

Sulev Jaanus, 1Partner Haldus OÜ ettekanne

Eesti 2019 Talgupäeva informatsioon

Urve Gabriel, SOL Baltics OÜ ettekanne

Mihkel Metsala, Reminet OÜ ettekanne

Rauno Metsa, THS Tarkvara OÜ ettekanne

 

Lugupidamisega

 

Jüri Kröönström

tegevjuht

MTÜ EKKL (Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liit)