MTÜ EKKL 28.02-02.03.2018 talvefoorumi kava ja osavõtuks registreerimine

Lgp. EKKL liige! 

 

Mul on hea meel kutsuda Teid osalema EKKL poolt ettevalmistatud traditsioonilisele EKKL 2018 talvefoorumile, mis toimub sellel aastal 28. veebruar – 02.märts Eestimaa südames asuvas Toosikannu puhke- ja looduskompleksis (www.toosikannu.ee). Palun Teil tutvuda kirjale lisatud kava ja osavõtu tingimustega ning kindlasti võtta see üritus osalemise plaani! Rõhutaksin just ürituse seminari ja töötoa aktuaalset erialast sisu ja ürituse osavõtutasu head suhet ning ka seda, et EKKL liikmetele on üritusest osavõtuks mitu erinevatele maitsetele ja võimalustele sobivat valikut (kaks paketti) ning liikme esimesele osalejale soodushind EKKL poolt. Kolme päevaline n.ö. 48 tunni formaadi pakett 1 on sobilik eelkõige neile, kes sooviksid pikemalt aja maha võtta ja lisaks erialase aktuaalse info saamisele ka vaheldusrikkalt puhata, kahe päevaline pakett 2 on sobilik neile, kelle huvi fookus on erialasel seminaril ja suhtlusel kolleegidega n.ö. 24 tunni formaadis.

 

Sel aastal keskendume 01.03 seminaril eelkõige korrashoiu tugiteenuste valdkonnas (turva, kindlustus, jäätmekäitlus) toimuvatele arengutele ja aktuaalsele infole mida iga korrashoidja peaks teadma. Lisaks käsitletakse korrashoiu ohutust, standardeid, koolitust ja IT toodete arenguid. Anname välja kinnisvara korrashoiu valdkonna aasta 2017 aunimetused ja tänukirjad. 28.02 töötoas tulevad läbi arutamisele meie valdkonna ISO standardi kavand ning EhS ja KrtS kooskõlas toimimise küsimused aga samuti tahame avada kinnisvara korrashoiu käsiraamatu koostamise projekti tegevused ja huvilisi kaasata selle koostamisse.

 

Lisaks ürituse töisele osale pakume ka traditsiooniliselt head võimalust puhata aktiivselt tööpingest, nautida lumist loodust ning laskespordi- ja saunamõnusid ning vabas õhkkonnas suhelda kolleegidega. Osavõtu paketis 1 on esimesel päeval ürituse pearõhk valdkonna teemade vabal arutelul, talvemängudel, ekskursioonil ja õhtusel lõõgastumisel sauna vestlusringis. Teisel päeval 01.03 pakume mõlema paketi 1 ja 2 osalejatele erialast seminari ja õhtul head kultuuri- ja meelelahutusprogrammi koos proffidest artistide-meelelahutajatega täielikuks lõõgastumiseks koos kolleegidega. Kogu programm toimub erakordselt kaunis looduskeskkonnas Toosikannu puhke- ja looduskompleksis (Tallinnas 80 km Türi suunal ja Türilt 20 km Tallinna suunal).

 

Seega kutsun kõiki liikmete esindajaid registreeruma hiljemalt neljapäevaks 22.veebruariks kella 17.00-ks ja osalema EKKL 2018 talveüritusel! Lisan käesolevale kirjale üritusest osavõtuks registreerimise lehe liikmetele, mida saate kasutada osavõtuks registreerumisel. Soovitus on olla kindlasti aktiivne, kaasa lüüa, võtta valdkonna arengu seisukohalt tähtsates asjades kaasarääkimiseks paariks päevaks tööst aeg maha, et siis taas naasta tööprotsessi puhanuna ja täis uut energiat!

 

NB! Kutsetunnistuse omajatele lisainfo, et EKKL-l ürituse korraldajana ja kutse andjana saab olema oma andmebaasis üritusel osalejate kohta vastav info ning EKKL 2018 kogu talveürituse seminari läbijad saavad kutsetaotlemisel kajastada oma koolitustundide koondarvutustabelis antud üritusel osalemist erialase täienduskoolituse mahus 6 ak.tundi.

 

Lugupidamisega

 

 

Jüri Kröönström

tegevjuht

5130409

 

EKKL 28.02.-02.03.2018 EKKL talvefoorumi kava

EKKL talvefoorumist osavõtuks registreerimise leht liikmele