EKKL liikmete nimekiri

Liikme nimetus Liikme aadress Esindaja Kontakttel. E-posti aadress Liige

Kuressaare Elamute Hooldus OÜ

Kuressaare, 93812, Pikk tn 30 Tea Käsk * 45-54-452 info@keh.ee asutaja

Lasnamäe Linnaosa Valitsus

Tallinn, Pallasti tn 54

Ülo Kamarik *

6-457-712

Ylo.Kamarik@tallinnlv.ee

asutaja

Tallinna Linnavaraamet

Tallinn, 10146, Vabaduse väljak 10 Christina Eller 6-404-632 Christina.Eller@tallinnlv.ee asutaja

Villevar OÜ

Tallinn, 10621, Laki tn 14a

Tiit Teder

6-550-607

tiit@villevar.ee

1997

FIE Meelis Pääro

Tallinn, 13615, Vikerlase 7 - 1

Meelis Pääro

50-35-810

meelis@armel.ee

1997

Tamme Kinnisvara OÜ

Tartu, Vabaduse pst 2 - 15

Heiki Tamm

7-441-078

tammekv@kodu.ee

1997

PLM Hoolduse OÜ

Tallinn, 13615, Vikerlase 7

Jaan Mihkelson

6-352-304

info@plm.ee

1998

Sanfiks OÜ

Tallinn, 10416, Angerja 16

Andres Tamm

6-417-217

info@sanfiks.ee

2000

Silport Kinnisvara AS

Sillamäe, 40231, Kesk tn. 2

Tõnis Seesmaa

39-29-102

seesmaa@silmet.ee

2000

BCG Haldus OÜ

Tallinn, 11311, Siidisaba 11B-17

Toivo Lillepõld

6-552-058

toivo.lillepold@bcghaldus.ee

2000

Randem OÜ

Tartu, 50410, Kastani 65-1

Alar Rand *

7-409-810

randem@randem.ee

2000

Jõgeva Elamu Halduse AS

Jõgeva, 48305, B.Alveri 2a

Kersti Eik

77-66-930

elamu@jogevaelamu.ee

2000

Maket Kinnisvara OÜ

Tallinn, Pärnu mnt 105

Margus Kaare

6-059-200

info@maket.ee

2000

FIE Kersti Keller

Tallinn, Sõpruse pst 255-64

Kersti Keller

52-88-443

armel@online.ee

2001

FIE Urmas Murre

Tallinn, 10120, Narva mnt 19-42

Urmas Murre

6-555-545

soolo@hot.ee

2001

Reminet OÜ

Tallinn, Valukoja 8

Kaia Kirs

6-610-771

info@reminet.ee

2001

Pindi Kinnisvarahaldus OÜ

Tallinn, 10117, Tartu mnt 16

Julia Talana Leeman

6-103-990

tallinn@pindi.ee

2001

Linden Varahaldus OÜ

Tallinn, 10124, Raua tn 1 - 37

Ülari Tiits

6-616-104

Linden@linden.ee

2001

Kinnisvarateenindus OÜ

Tallinn, Peterburi tee 47 B

Ivar Bank

6-181-550

info@kvteenindus.ee

2001

Tartu Elamuhaldus OÜ

Tartu, Tehase tn 16 a

Teet Suits

7-307-210

teet.suits@elamuhaldus.ee

2002

Riigi Kinnisvara AS

Tallinn, 10115, Pärnu mnt 85

Martin Mägi*

50-169-52

martin.magi@rkas.ee

2002

Ropka Elamu OÜ

Tartu, Turu tn 34

Rivo Soo

7-302-390

info@ropkaelamu.ee

2002

TERA AS

Tallinn, Laki 19

Urmas Mahlapuu

6-555-556

info@tera.ee

2003

KV Service OÜ

Tallinn, Värvi tn 5

Miguel Ortega

6-275-610

miguel@kvpartnerid.ee

2002

Eesti Energia AS

Tallinn, 11318, Lelle 22

Armin Alt *

7-152-844

varahaldus@energia.ee

2003

Tehnohooldus OÜ

Tallinn, Mustamäe tee 5 - 414

Pjotr Vertsinski

6-563-711

info@tehnohooldus.eu

2003

CityHaldus OÜ

Tallinn, 11312, Kotka 14

Heikki Lind

6-755-228

info@cityhaldus.ee

2003

Eletal Service OÜ

Tallinn, 10621, Laki tn 14a

Toomas Väljaots

6-523-709

info@eletal.ee

2003

Puhastusproff OÜ

Tallinn, 11313, Türi tn 10 c

Allan Ronimois

6-706-655

info@puhastusproff.ee

2003

SOL Baltics OÜ

Tallinn, 10412, Telliskivi 61 b

Priit Sipelgas

6-771-551

priit.sipelgas@sol.ee

2003

Pesuekspert OÜ

Viljandi, 71009, Riia mnt 38

Tiit Jürmann

43-33-076

info@pesuekspert.ee

2003

Olemar. OÜ

Tallinn, Pärnu mnt 148

Lauri Laats

6-608-847

info@olemar.ee

2003

Saku Maja AS

Saku, Juubelitammede tee 6

Marko Matsalu

6-729-180

saku@sakumaja.ee

2004

Laohaldus OÜ

Tallinn, 11216, Kalmistu tee 26

Margus Mägi

6-141-502

margus@rrk.ee

2004

Tartu Kutsehariduskeskus

Tartu, Kopli 1

Andrus Mõttus *

7-361-856

info@khk.ee

2004

MEKE Sillamäe AS

Sillamäe, 40202, Ranna 3

Inna Dmitrjeva *

39-24-081

asmeke@estpak.ee

2005

Tallinna Kopli Ametikool

Tallinn, 11711, Kopli 98

Kaspar Kaugija

6-644-679

info@tkak.ee

2006

Vanalinna Meister OÜ

Tallinn, Pärnu mnt 9

Kaido Kirs

51-24-395

kaido@vanalinnameister.ee

2006

Stell Eesti AS

Tallinn, 12613, Vilde tee 129

Mikk Sillamaa

6-618-000

info@stell.ee

2007

Majavara Haldus OÜ

Tallinn, 10132, Juhkentali 8 - 36

Kaarel Koger

56-909-707

info@majavara.ee

2007

Tartu Linnavalitsus

Tartu, 51004, Küüni 1

Mait Raig *

7-361-292

mait.raig@tartu.ee

2008

TP Kinnisvarahooldus OÜ

Tallinn, 11412, Katusepapi 9

Aivi Koppa

6-228-290

info@tphooldus.ee

2008

Strantum OÜ

Harjumaa, Tabasalu,76901, Kooli 2a

Aaro Schmaltz *

6-026-481

strantum@strantum.ee

2008

Tallinna Tehnikaülikool

Tallinn, 19086, Ehitajate tee 5

Roode Liias *

6-203-415

roode.liias@ttu.ee

2008

Alystone OÜ

Tallinn, Hallorava 14, Türisalu küla, Harku

Anne Nuude

51-77-948

alystone@alystone.ee

2008

Martland OÜ

Tallinn, Pirni 12

Rainer Ilves

6-706-006

rainer.ilves@martland.ee

2008

Helfer KVH OÜ

Pärnu, 80010, Rüütli tn 2

Julia Hlupina

44-25-450

helfer@helfer.ee

2008

Kodu Haldus OÜ

Tallinn, A.Lauteri tn 5

Märten Jakobson

6-605-101

haldus@koduhaldus.ee

2008

Südalinna Kinnisvarahaldus OÜ

Tallinn, Mustamäe tee 55 -226

Tarmo Pankratov

50-92-894

tarmo@sydalinna.ee

2008

Viimsi Haldus OÜ

Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi tee 1

Raul Vanem *

6-066-836

haldus@viimsihaldus.ee

2009

Haabersti Haldus OÜ

Tallinn, Ehitajate tee 109 A

Marika Allas *

6-404-890

info@haaberstihaldus.ee

2009

Koduhooldus OÜ

Tallinn, 10621, Mustamäe tee 4 - 219

Sirje Talvistu

6-556-224

info@koduhooldus.ee

2009

FIE Veronika  Ilsjan

Tallinn, 10615, Koskla 7 - 29

Veronika Ilsjan

56-645-605

veronika.ilsjan@gmail.com

2010

BRP Haldus OÜ

Jõgeva, 48306, Aia 2

Roman Babchenko

56-671-663

info@brphaldus.ee

2010

Tallinna Teaduspark Tehnopol SA

Tallinn, 12618, Mäealuse tn 4

Kalju Malleus *

6-800-200

info@tehnopol.ee

2010

Caverion Eesti AS

Tallinn, 10612, Madara tn 27

Mati Kiviväli

6-413-115

info@caverion.ee

2010

Hoonetetehnohooldus OÜ

Tallinn, 13619, Punane tn 18

Endel Namsing *

6-766-075

info@hthooldus.ee

2011

Kaamos Kinnisvara AS

Tallinn, Veskiposti 2

Priit Uustulnd

6-630-300

silver@kaamos.ee

2011

FIE Andres Nuut

Viljandi, 71014, Paala tee 25

Andres Nuut

53-420-325

andres.nuut@sotsdem.ee

2011

Kapitel AS

Tallinn, 11314, Pärnu mnt 141

Andres Krusell *

6-805-400

info@kapitel.ee

2011

Dispetser OÜ

Tallinn, Värvi tn 5 Miguel Ortega 6-671-900 miguel@kvpartnerid.ee 2011

HKP OÜ

Harjumaa, 75312, Peetri, Allika tee 6

Janne Enok *

56-598-00

info@hkp.ee

2011

Eesti Haldus OÜ

Tallinn, Mustamäe tee 6b

Heikko Hiie

56-218-222

info@eestihaldus.ee

2011

Puhastusekspert OÜ

Väike-Maarja, Renneoru 4

Helge Alt

50-92-094

info@puhastusekspert.ee

2012

Kristiine KVH OÜ

Tallinn, Peterburi tee 2

Markko Mägi

51-00-602

info@kristiinekvh.ee

2013

Tartu Korteriühistute Liit MTÜ

Tartu, Gildi 3 - 4

Anne Valk

53-427-912

tartukyl@gmail.com

2013

Hooldusjuht OÜ

Tallinn, 10216, Vesivärava 28a - 12 Enn Laansoo 55-674-604 info@hooldusjuht.ee 2014

Kiriku Varahaldus OÜ

Tallinn, 10116, Tatari tn 25 Jüri Parbo 6-422-002 varahaldus@eelk.ee 2014

ARCHIBUS SCHS OÜ

Tallinn, Valukoja 8 Miguel Sanchez 56-252-718 msm@asc-hs.com 2014

Forus Haldus OÜ

Tallinn, 10145, Maakri19/1 Teet Raudsep 51-75-816 teet.raudsep@forus.ee 2015

Koda Ehitus OÜ

Tallinn, Veerenni 58a-44 Mait Mäe 88-11-150 info@kodaehitus.ee 2015

Gigaberg OÜ

Tallinn, Tammsaare tee 129-82 Peeter Messing 56-355-471 info@gigaberg.ee 2015

P.Dussmann Eesti OÜ

Tallinn, Mustamäe tee 4 Anella Stimmer 6-517-470 dussmann@dussmann.ee 2015

KV Halduskoda OÜ

Pärnu, Rüütli tn 38 Ilmar Kukk 44-71-600 ilmar@kvh.ee 2015

AKO Eesti OÜ

Tallinn, Laki 34 Gert Klaaser * 55-531-268 gert@ako.ee 2016

Võru Kinnisvara OÜ

Võru, Vabaduse 22 Mati Kriis 782-85-40 mati@vorukinnisvara.ee 2016

BREM Kinnisvarahooldus OÜ

Tallinn, Tulika tn 15/1 Risto Mägi 6-801-335 brem@brem.ee 2016

1Partner Haldus OÜ

Tallinn, Rävala pst 3 Sulev Jaanus 6-684-700 sulev.jaanus@1partner.ee 2017

Tallinna Tehnikakõrgkool

Tallinn, 10135, Pärnu mnt 62 Leena Paap * 6-664-500 tktk@tktk.ee 2017

Kinnisvara ABC OÜ

Tallinn, Laki 32 Indrek Vahtra 52-33-100 indrek@kinnisvaraabc.ee 2018

EST Kinnisvara OÜ

Tartu, 51003, Kitsas 8 Joel Peetsu 7-311-650 joel@estkinnisvara.ee 2018
Hausing Technologies OÜ

Tallinn,  Valukoja 8

Martti Luik 56-171-397 martti@hausing.ee 2019
Korrashoid OÜ

Käina, 92101, Mere 8

Aivar Kõrm 53-232-661 info@kvkorrashoid.ee 2019
TTS OÜ

Tartu, 60534, Mõisavälja 17

Tanel Tiits 51-35-687 tanel.tiits@tts.ee 2019
BPT Real Estate AS

Tallinn, Hobujaama 4

Janek Hintsov * 50-58-803 tallinn@bptre.com 2019

KV Hoolduse OÜ

Tasumata sisseastumismaks, (alates 14.10.2020 Selatan Tarakanita OÜ) Raul Pint   rip.vc.ink@gmail.com 2020

Siivous Puhastus OÜ

Kohtla-Järve, Keskallee 29 Janar Tukkija 55-27-564 janar@siivouspuhastus.ee 2020

Keila Haldus OÜ

Keila, Jaama 3 Igor Onkel 50-57-611 igor@keilahaldus.ee 2020

Juntson Haldus OÜ

Tartu, Soola 7 Jüri Juntson 7-353-777 jyri@juntson.ee 2020

Haldusexpert OÜ

Tallinn, Kadaka tee 72a Genro Paas 50-72-430 info@haldusexpert.ee 2020

X Estate OÜ

Kohtla Järve, Põhja allee 9 Igor Kurosu 51-04-745 igorkurosu@gmail.com 2020

House Haldus OÜ

Tallinn, Tõnismäe 3a Rait Romanov 6-408-731 info@househaldus.ee 2021

Remicon OÜ

Tallinn, Meeliku 21/1 - 28 Alex Roost 52-21-119 alex@remicon.ee 2021

Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ

Tallinn, Kadaka tee 4 Andry Krass 6-622-680 andry.krass@kvatro.ee 2021

Haldus Est OÜ

Tartu, Jaama tn 143 Mihkel Liivakant 51-88-629 mihkel@haldusest.eu 2021

Horeksal Grupp OÜ

Türi, Vanemuise 3 - 13 Toomas Eintrei 711-1143 online13@online.ee 2021

 

Märkus - *  on tähistatud liikme esindaja, kellel on liikmena liidu otsuste tegemisel ja hääletamisel vajalik esitada liidule volikiri, milline on selleks talle antud registris märgitud liikme esindusõigusega isiku poolt.